Jaarlijks organiseren wij als  VVB Silvolde de videovaarzenkeuring.
Normaliter worden de beelden en klasseringen van de getoonde dieren in maart na de ledenvergadering bekend gemaakt. Helaas kon dit vanwege de Corona perikelen niet doorgaan. De vereniging heeft gezocht naar oplossing om alsnog de beelden aan u te kunnen tonen. Hierin zijn we geslaagd en gaan we op donderdagavond 16 juli 20:30 uur een livestream verzorgen in de
Studio van Mediacows te Doetinchem. Via onderstaande openbare link kunt u vanuit de huiskamer meekijken en ziet u live hoe de prijzen verdeeld gaan worden.

https://vimeo.com/event/155823

Onze leden hebben deze avond een stemrecht welke ze via een nieuwsbrief van ons reeds hebben ontvangen.

Ook voor de mensen buiten de vereniging een unieke kans om mee te kijken bij dit jaarlijkse evenement.