Nadat de livestream van de videovaarzen keuring was afgerond werd er massaal gestemd via het stemformulier. Op deze manier kon u de beste vaars kiezen uit de verschillende keuringscategorien. Daarnaast was het ook mogelijk om de publiekskampioen aan te duiden. Na het tellen van de stemmen werd met een overduidelijke meerderheid de koe van Raymond Luesink, Witkopje 9727, bekroond tot publieks en kruislingkampioen. Familie Luesink, van harte gefeliciteerd met het behalen van deze prestatie!

Publiekskampioen – en kruislingen kampioen – Witkopje 9727  (Bfg Round Up * DCaudumer Havana) Raymond Luesink, Halle

Ook in de andere categorieën kwamen de stemmen binnen via het formulier. Hieronder de foto’s van de deelnemers waarvan het publiek vond dat ze eerste moesten worden in hun klasse.
Familie Klein Wassink, Oudenampsen en Walvoort, van harte gefeliciteerd!

Kampioen roodbont –  Sonja 102 (DG All Star PP * Big Malki) Rene Klein Wassink, Ruurlo

Kampioen zwartbont – Gertien 19 (Leaderwin Muscadet * Comestar Lavanguard) Vincent Oudenampsen, Laren

Kampioen Fleckvieh – Emmie 52 (Bfg Passion *  Bfg Zapfhahn) Familie Walvoort, Zelhem